CGA

CGA Design 3D Modeling, Architectural Animation and Architectural Visualization

Having a founding staff who has worked in 3D modeling, architectural visualization and animation for many years, CGA Design is a service agency established to provide the best and highest quality service to its customers with its knowledge and experience. Serving since 2014, CGA manufactures a wide range of solutions for its customers. CGA Design has been proven in the field of architectural modeling, with its professional team, models your projects with 3 dimensional technique and offers animations and plan drawings with optional services. Today, 3d modeling and 3d animation have taken place in the fields of architecture, engineering and construction. Easier and more powerful expression of your projects, will be one step ahead of your competitors in terms of sales and marketing.

CGA Tasarım 3D Modelleme, Mimari Animasyon ve Mimari Görselleştirme

3D Modelleme, mimari görselleştirme ve animasyon alanında uzun yıllar çalışmış kurucu bir kadroya sahip olan CGA Tasarım, bilgi ve deneyimi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için kurulmuş bir hizmet ajansıdır. 2014 yılından bu yana hizmet veren CGA, müşterilerine bir çok alanda çözüm üretmektedir..

Cga Tasarım mimari modelleme alanında kendini kanıtlamış, profosyonel ekibi ile projelerinizi 3 boyut tekniği ile modelleyip isteğe bağlı animasyon ve plan boyamaları hizmet ile sunmaktadır.

Günümüzde, 3d modelleme ve 3d animasyon, Mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörlerinde yerini almıştır. Projelerinizin daha kolay ve daha güçlü ifade edilmesi,
satış ve pazarlama açısından rakiplerinizden sizi bir adım daha öne geçirecektir.